Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 06:00 met Riaan Grobler
00:00 Andantino (H) opgestel en aangebied deur Faan Rabie
02:30 Boekvoorlesing (H)
03:00 Ek wil weet (H) deur Faan Rabie
04:00 Stasie-opening; Voëlgeluide en volksliedere
04:30 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
05:00 Regstreeks met Riaan Grobler
05:50 Vroegoggend Uit Die Woord
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 08:00 met James Kemp en Esmarie Yssel
06:00 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:20 Koerantvoorblaaie en nuusoorsig
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Fondsebestuurders)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:30 Nuushooftrekke/Sport/ Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
Klankkoerant Bylaag: 08:00 – 09:00 met Estel Cronje
08:00 Nuusopsomming
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
Oggendkuier: 09:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
09:10 Kontreidagboek deurlopend tot 11:00
10:00 Nuusopsomming
10:05 Oggendoordenking
11:00 Volledige Bulletin
12:00 Nuusopsomming
12:05 Musiek & Promosie
12:30 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
Klankkoerant: Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Hoofbulletin / Weer/ Verkeer
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 17:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
15:00 Kort Bulletin
15:05 Verkeersverslag
15:30 Verkeersverslag
16:00 Volledige bulletin
Klankkoerant – Laatuitgawe 17:00 – 18:00 met Sarina Frauenstein
17:00 Volledige Bulletin
17:30 Nuusopsomming
17:50 Reisigersweer
18:00 Nuusopsomming
17:15 Aktualiteit
17:40 Geldsake met Brenthurst Wealth
18:00 Nuusopsomming
18:00 – 22:00 met Pienaar Lochner
18:05 Sake 20-20 o.l.v James Kemp
18:55 Huisgodsdiens
19:00 Kort Bulletin
19:05 Boekvoorlesing
19:10 Fokus aangebied deur Anton Meijer
20:00 Volledige Bulletin
20:05 Nuuskommentaar
21:30 Keur Afrikaans
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Nuus en weervoorspelling
22:25 Mens agter die mens
23:00 Afrikaans ter elfder ure
23:55 Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 06:00 met Riaan Grobler
01:00 Nuuskommentaar (H)
02:30 Boekvoorlesing (H)
03:00 Liefdesliedjies (H)
04:00 Stasie-opening; Voëlgeluide en volksliedere
04:30 Klanklkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
05:00 Regstreeks met Riaan Grobler
05:50 Vroegoggend Uit Die Woord
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 08:00 met James Kemp en Esmarie Yssel
06:00 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:20 Nuusoorsig en koerantvoorblaaie
06:28 Verkeersverslag
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Fondsebestuurders)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:30 Nuushooftrekke/Sport/Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
Bylaag: 08:00 – 09:00 met Estel Cronje
08:00 Volledige Bulletin
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
Oggendkuier: 09:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
09:00 Nuusopsomming
09:10 Kontreidagboek deurlopend tot 11:00
10:00 Nuusopsomming
10:05 Oggendoordenking
11:00 Volledige Bulletin
11:30 Regspraak aangebied deur Marianne Breytenbach
12:00 Nuusopsomming
12:05 Musiek en Promosie
12:30 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Volledige Bulletin / Weer/ Verkeer
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 17:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
15:00 Kort Bulletin
15:05 Verkeersverslag
15:30 Verkeersverslag
16:00 Nuusbulletin
Klankkoerant – Laatuitgawe 17:00 – 18:00 met Sarina Frauenstein
17:00 Volledige Bulletin
17:30 Nuusopsomming
18:00 Nuusopsomming
18:00 – 22:10 met Pienaar Lochner
18:05 Sake 20-20 o.l.v James Kemp
18:30 Musiek
18:55 Huisgodsdiens
19:00 Kort Bulletin
19:05 Boekvoorlesing
20:00 Volledige Bulletin
21:00 Wenner Wysies o.l.v Pienaar Lochner
21:00 Wenner Wysies o.l.v Pienaar Lochner
21:30 Fokus en verhoog o.l.v. Pienaar Lochner
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Nuus en weervoorspelling
22:25 Mens agter die mens
22:30 Klassieke klitsgras/ Agter die Coulisse
23:55 Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 06:00 met Riaan Grobler
01:00 Nuuskommentaar (H)
02:00 In die ou Waenhuis (H) o.l.v Willie Mynard
02:30 Boekvoorlesing (H)
03:30 Regspraak (H) aangebied deur Marianne Breytenbach
04:00 Stasie-opening; Voëlgeluide en volksliedere
04:30 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
05:10 Regstreeks met Riaan Grobler
05:50 Vroegoggend Uit Die Woord
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 08:00 met James Kemp en Esmarie Yssel
06:00 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:20 Nuusoorsig en koerantvoorblaaie
06:28 Verkeersverslag
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Fondsebestuurders)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:15 Aktualiteit
07:30 Nuushooftrekke/Sport/Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
08:00 Volledige Bulletin
Bylaag 08:00 – 09:00 met Estel Cronje
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
09:00 Nuusopsomming
Oggendkuier 09:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
10:00 Nuusopsomming
10:05 Oggendoordenking
10:30 Werksgeleenthede
11:00 Volledige Bulletin
12:00 Nuusopsomming
12:05 Musiek en Promosie
12:30 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Hoofbulletin / Weer/ Verkeer
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 17:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
14:05 Solo7 – Heinrich Marnitz
15:00 Kort bulletin
15:05 Verkeersverslag
15:30 Verkeersverslag
16:00 Nuusbulletin
Klankkoerant – Laatuitgawe 16:00 – 18:00 met Sarina Frauenstein
17:00 Volledige Bulletin
17:15 Internasionale Nuus
17:30 Nuusopsomming
17:35 Paneelgesprek
18:00 Nuusopsomming
18:00 – 22:00 met Pienaar Lochner
18:05 Sake 20-20 o.l.v James Kemp
18:55 Huisgodsdiens
19:00 Kort Bulletin
19:05 Boekvoorlesing
19:30 In die Ou Waenshuis met Willie Mynhard en MD Greyling
20:00 Volledige Bulletin
20:05 Nuuskommentaar
21:00 Versamelaarsklub
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Nuus en weervoorspelling
22:25 Mens agter die mens
23:00 Hiervan en daarvan en die ander ding
23:55 Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 06:00 met Riaan Grobler
01:00 Nuuskommentaar (H)
02:30 Boekvoorlesing
02:40 Bielies van die Boerejol
04:00 Stasie-opening; Voëlgeluide en volksliedere
04:30 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
05:10 Regstreeks met Riaan Grobler
05:50 Vroegoggend Uit Die Woord
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 08:00 met James Kemp en Esmarie Yssel
06:00 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:20 Nuusoorsig en koerantvoorblaaie
06:28 Verkeersverslag
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Fondsebestuurders)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:20 Koerantvoorblaaie
07:30 Nuushooftrekke/Sport/Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
08:00 Volledige Bulletin
Bylaag 08:00 – 09:00 met Estel Cronje
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
09:00 Nuusopsomming
Oggendkuier 09:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
09:10 Sakeprofiel
10:00 Nuusopsomming
10:05 Oggendoordenking
11:00 Volledige Bulletin
11:30 Net Medies aangebied deur Marianne Breytenbach
12:00 Nuusopsomming
12:30 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Hoofbulletin / Weer/ Verkeer
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 17:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
15:00 Kort bulletin
16:00 Nuusopsomming
Klankkoerant – Laatuitgawe 16:00 – 18:30 met Sarina Frauenstein
17:00 Volledige Bulletin
17:30 Nuusopsomming
18:00 Nuusopsomming
18:30 – 22:00 met Jaco Versveld
18:05 Sake 20-20 o.l.v James Kemp
18:55 Huisgodsdiens
19:00 Kort Bulletin
19:05 Rugbyradio met Hennie Koortzen
20:00 Volledige Bulletin
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Nuus en weervoorspelling
22:20 Mens agter die mens
23:55 Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 06:00 met Riaan Grobler
01:00 Nuuskommentaar (H)
01:15 Uit My Platerak olv Heinrich Marnitz
02:30 Boekvoorlesing (H)
03:00 Net Medies aangebied deur Marianne Breytenbach
04:00 Stasie-opening; Voëlgeluide en volksliedere
04:15 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
05:10 Regstreeks met Riaan Grobler
05:50 Vroegoggend Uit Die Woord
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 08:00 met James Kemp en Esmarie Yssel
06:00 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:20 Nuusoorsig en koerantvoorblaaie
06:28 Verkeersverslag
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Fondsebestuurders)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:20 Koerantvoorblaaie
07:30 Nuushooftrekke/Sport/Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
08:00 – 09:00 met Estel Terblanché
08:00 Volledige Bulletin
08:05 Reisigersweer
08:15 Fliekrubriek
08:30 Kultuurkoerant
08:40 Verkeer
09:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
09:00 Nuusopsomming
10:00 Nuusopsomming
10:05 Oggendoordenking
10:30 Kontreidagboek/Reünienuus
11:00 Volledige Bulletin
11:50 Boekvoorlesing
12:00 Nuusopsomming
12:30 Klankkoerant Landbou o.l.v Henk Joubert
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Hoofbulletin / Weer/ Verkeer
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 17:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
15:00 Kort Bulletin
15:30 Herlaai o.l.v Giep van Zyl
16:00 Nuusopsomming
Klankkoerant – Laatuitgawe 16:00 – 18:00 met Sarina Frauenstein
17:00 Volledige Bulletin
17:15 Internasionale Nuus
17:30 Nuusopsomming
18:00 Nuusopsomming
18:00 – 22:00 met Pienaar Lochner
18:05 Sake 20-20 o.l.v James Kemp
18:30 Musiek
18:55 Huisgodsdiens
19:00 Kort Bulletin
19:05 Boekvoorlesing
19:15 Boeremusiek – Toeka Tot Nou o.l.v Hugo Radley en Sam Keyter
19:45 Musiek
20:00 Volledige Bulletin
20:10 Uit Die Hoed aangebied deur Marianne Breytenbach
21:00 Country Treffers
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Nuus en weervoorspelling
22:25 Mens agter die mens
23:55 Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 06:00 met Riaan Grobler
01:00 Nuuskommentaar (H)
03:00 Uit die Hoed (H) aangebied deur Marianne Breytenbach
04:00 Stasie-opening, Voëlgeluide en volksliedere
04:10 Boeremusiek Toeka Tot Nou o.l.v Sam Keyter en Hugo Radley
05:00 Musiek
05:50 Dagopening
Oggend: 06:00 – 11:00 met Jacques Botes
08:00 Nuus en weervoorspelling
08:45 Pragtuin met Protek
09:30 Crisis On Call
10:00 Oggendoordenking
Middag: 11:00 – 16:00 met Jaco Versfeld
13:00 Nuus / Reënvalverslag
13:30 Bielies van die Boerejol met Theo Erasmus
16:00 Top Tien aangebied deur Riaan Grobler
Aand: 17:00 – 24:00 met Martin Jansen
18:55 Huisgodsdiens
19:30 Solo 7 (H) aangebied deur Heinrich Marnitz
20:00 Nuus
22:00 Nuus
22:05 Liefdesliedjies
23:00 Versamelaarsklub (H) aangebied deur Pienaar Lochner
23:50 Dagsluiting
23:55 Volksliedere

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 06:00 met Riaan Grobler
00:00 Allegaartjie olv Jaco Versveld
01:10 Sabbatstonde (H)
01:30 Maak My U Weë Bekend (H) o.l.v. Dr Hennie Botes
02:00 Serenade (H) aangebied deur Tienie Mans
02:30 Goue Gunstelinge (H) Faan Rabie
03:00 Uit die Hart aangebied deur Jan Swanepoel
04:00 Tot Sy Eer (H) Faan Rabie
04:30 Tienie se Musiek (H) aangebied deur Tienie Mans
05:15 Rondom Die Orrel en Sy Meesters (H) aangebied deur Jan Zielman
Oggend: 06:00 – 12:00 met Faan Rabie
05:57 Voëlgeluide
06:00 Dagopening
06:05 Met Dagbreek – Musiek deur MD Greyling
06:45 Sabbatstonde
07:15 Kerkaktueel o.l.v Henk Joubert
08:00 Nuus
08:05 Musiek opgestel deur Marianne Breytenbach
09:00 Oggenderediens
09:45 Tot Sy Eer – Opgestel deur Faan Rabie
10:15 Uit die Hart aangebied deur Jan Swanepoel
11:00 Nuus
11:15 Andantino aangebied deur Faan Rabie
Middag: 12:00 – 17:00 met Faan Rabie
12:00 Sondagkeur opgestel deur Faan Rabie
13:00 Nuus
13:05 Mooi Bly Maar Mooi aangebied deur Jan Swanepoel
14:00 Goue Gunstelinge – Faan Rabie
15:15 Uit My Platerak aangebied deur Heinrich Marnitz
16:00 Ek Wil Weet olv. Faan Rabie
Aand: 17:00 – 22:00 met Jaco Versveld
17:00 Maak My U Weë Bekend aangebied deur Dr Hennie Botes
17:30 Allegaartjie o.l.v. Jaco Versveld
18:30 Sing Tot Die Heer – Opgestel deur Neels Matthyser
19:00 Aanderediens
19:30 Rondom Die Orrel en Sy Meesters aangebied deur Jan Zielman
20:00 Nuus
20:05 Verkorte Weervoorspelling
20:10 Serenade aangebied deur Tienie Mans
20:30 Tiene se musiek o.l.v. Tienie Mans
21:15 Andre se Keuse o.l.v André Liebenberg
Laataand
22:15 Wat Sê die Musiek deur Bets Botha-Steenekamp
23:50 Dagsluiting
23:55 Volksliedere