Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 05:30 met Karen Zeelie
00:00 Andantino (H) opgestel en aangebied deur Faan Rabie
01:15 Musiek
02:00 Musiek
02:30 Boekvoorlesing (H)
02:40 Musiek
03:00 Kuierkombuis (H) aangebied deur Alet Erasmus
04:00 Bielies van die Boerejol (H) aangebied deur Theo Erasmus
04:30 Landbou Radio
05:27 Voëlgeluide
05:28 Volksliedere
05:30 Vroegoggend uit die Woord
05:35 Klankkoerant Landbou aangebied deur Henk Joubert
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 09:00 met Hennie Koortzen en Estelle Cronjé
06:00 Groet
06:01 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:10 ‘n Dag In Die Verlede – saamgestel deur Theuns de Wet (Afr. Kultuurbond)
06:20 Nuusoorsig
06:25 Verkeersverslag
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Makelaars)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeer
07:15 Aktualiteit
07:20 Koerantvoorblaaie
07:30 Nuushooftrekke/Sport/ Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
08:00 Volledige nuusbulletin/Nuuskommentaar
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
09:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
09:00 Nuusopsomming
09:02 Kontreidagboek deurlopend tot 11:00
10:00 Oggendoordenking
10:15 Gelukwense
11:00 Volledige Bulletin
11:15 Boekvoorlesing (H)
12:00 Nuusopsomming
12:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
12:05 Musiek/Onderhoude
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Volledige Bulletin / Weer/ Verkeer
13:05 Nuusbydraes
13:40 Sakenuus saam met Efficient Group
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 16:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
14:05 Musiek
14:45 Musiek
15:00 Kort Bulletin
15:15 Musiek
Klankkoerant – Laatuitgawe 16:00 – 18:45 met Sarina Frauenstein en Esmarie Yssel
16:00 Nuusopsomming
16:05 Klankkoerant – Laatuitgawe
17:00 Volledige Bulletin
17:15 Internasionale Nuus met Heinrich Marnitz
17:40 Geldsake met Brenthurst Wealth
18:00 Nuusopsomming
18:45 Boekvoorlesing
18:55 Huisgodsdiens
19:00 – 22:00 met Pienaar Lochner
19:00 Kort Bulletin
19:05 Musiek
19:15 Skemerklanke
20:00 Volledige Bulletin
20:10 Hartland aangebied deur Marianne Breytenbach
21:00 Wie Se Wysie
21:30 Keur Afrikaans
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Omroeper groet en Nuus/Weervoorspelling
22:05  Geveerde Vriende
22:15 Laataand Boekwurms
23:05

23:55

Mens Agter Die Mens

Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 05:30 met Karen Zeelie
00:00 Musiek
01:00 Nuuskommentaar
02:15 Boekvoorlesing (H)
02:30 Ek En My Huis aangebied deur Marianne Breytenbach (H)
03:30 Liefdesliedjies (H) deur Heinrich Marnitz
04:30 Musiek
05:00 Voëlgeluide/Volksliedere
05:05 Vroegoggend uit die Woord
05:15 Landbou Radio aangebied deur Henk Joubert
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 09:00 met Hennie Koortzen en Estelle Cronjé
06:00 Groet
06:01 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:10 ‘n Dag In Die Verlede – saamgestel deur Theuns de Wet (Afr. Kultuurbond)
06:20 Nuusoorsig
06:25 Verkeersverslag
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Makelaars)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:20 Koerantvoorblaaie
07:30 Nuushooftrekke/Sport/Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
08:00 Volledige Bulletin/ Nuuskommentaar
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
09:00 – 12:00 met Elsje van Jaarsveld
09:00 Nuusopsomming
09:02 Kontreidagboek deurlopend tot 11:00
10:00 Oggendoordenking
10:15 Gelukwense
11:00 Volledige Bulletin
11:15 Boekvoorlesing (H)
12:00 Nuusopsomming
12:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
12:05 Musiek/Onderhoude
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Volledige Nuusbulletin / Weer/ Verkeer
13:05 Nuusbydraes
13:40 Sakenuus saam met Efficient Group
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 16:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
14:05 Musiek
14:45 Musiek
15:00 Kort Bulletin
15:15 Musiek
Klankkoerant – Laatuitgawe 16:00 – 18:45 met Sarina Frauenstein en Esmarie Yssel
16:00 Nuusopsomming
16:05 Klankkoerant – Laatuitgawe
17:00 Volledige Bulletin
17:15 Internasionale Nuus met Heinrich Marnitz
17:40 Geldsake met Brenthurst Wealth
18:00 Nuusopsomming
18:05 Op ‘n Ander Noot met Brenthurst Wealth
18:30 Musiek
18:45 Boekvoorlesing
18:55 Huisgodsdiens
19:00 – 22:00 met Pienaar Lochner
19:00 Kort Bulletin
19:05 Musiek
20:00 Volledige Bulletin
20:10 Regspraak met Marianne Breytenbach
21:00 Wenner Wysies aangebied deur Pienaar Lochner
21:30 Musiek
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Omroeper groet/ Nuus/Weer
22:05 Geveerde Vriende
22:15 Laataand Boekwurms
22:45 Stories Van Toeka
23:05 Mens Agter Die Mens
23:20

23:55

Musiek

Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 05:30 met Karen Zeelie
00:00 Hengelparade – Kriek van der Merwe
01:00 Nuuskommentaar (H)
02:00 In die ou Waenhuis (H) o.l.v Willie Mynard
02:30 Boekvoorlesing (H)
02:45 Musiek
03:00 Regspraak (H) aangebied deur Marianne Breytenbach
04:00 Musiek
05:00 Voëlgeluide
05:02 Volksliedere
05:05 Vroegoggend uit die Woord
05:15 Landbou Radio aangebied deur Henk Joubert
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 09:00 met Hennie Koortzen en Estelle Cronjé
06:00 Groet
06:01 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:10  ‘n Dag Uit Die Verlede– saamgestel deur Theuns de Wet (Afr. Kultuurbond)
06:20 Nuusoorsig
06:25 Verkeersverslag
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Makelaars)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:20 Koerantvoorblaaie
07:30 Nuushooftrekke/Sport/Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
08:00 Volledige Bulletin/Nuuskommentaar
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
09:00 – 12:00 met Elsje van Jaarsveld
09:00 Nuusopsomming
09:02 Kontreidagboek deurlopend tot 11:00
10:00 Oggendoordenking
10:15 Gelukwense
10:30 Werksgeleenthede
11:00 Volledige Bulletin
11:15 Boekvoorlesing
11:30 Promosiegesprek (Crisis on Call) Marius Vermaak
12:00 Nuusopsomming
12:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
12:05 Musiek/Onderhoude
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Volledige Bulletin / Weer/ Verkeer
13:05 Nuusbydraes
13:40 Sakenuus saam met Efficient Group
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 16:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
14:05 Solo7 – aangebied deur Heinrich Marnitz
14:30 Musiek
14:45 Musiek
15:00 Kort bulletin
15:15 Musiek
15:30 Musiek
Klankkoerant – Laatuitgawe 16:00 – 18:45 met Sarina Frauenstein en Esmarie Yssel
16:00 Nuusopsomming
16:05 Klankkoerant – Laatuitgawe
17:00 Volledige Bulletin
17:15 Internasionale Nuus aangebied deur Heinrich Marnitz
17:40 Geldsake met Brenthurst Wealth
18:00 Nuusopsomming
18:45 Boekvoorlesing
18:55 Huisgodsdiens
19:00 – 22:00 met Pienaar Lochner
19:00 Kort Bulletin
19:05 Musiek
19:15 In die Ou Waenshuis met Willie Mynhard en Martin Jansen
20:00 Volledige Bulletin
20:05 Net Medies met Marianne Breytenbach
21:00 Versamelaarsklub aangebied deur Pienaar Lochner en gas
21:30 Musiek
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Omroeper groet/Nuus/Weer
22:05 Geveerde Vriende
22:20 Ek Wil Weet – Wetenskaplikes
23:05 Mens Agter Die Mens
23:55 Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 05:30 met Karen Zeelie
00:00 Musiek
01:00 Nuuskommentaar (H)
01:45 Musiek
02:15 Boekvoorlesing (H)
02:30 Net Medies (H) aangebied deur Marianne Breytenbach
03:30 Fokus Op aangebied deur Piet le Roux
05:00 Voëlgeluide
05:02 Volksliedere
05:05 Vroegoggend uit die Woord
05:15 Landbou Radio aangebied deur Henk Joubert
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 09:00 met Hennie Koortzen en Estelle Cronjé
06:00 Groet
06:01 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:10 ‘n Dag In Die Verlede – saamgestel deur Theuns de Wet (Afr. Kultuurbond)
06:20 Nuusoorsig
06:25

06:30

Verkeersverslag

Nuusopsomming

06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Makelaars)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:20 Koerantvoorblaaie
07:30 Nuushooftrekke/Sport/Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
08:00 Volledige Bulletin/Nuuskommentaar
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
09:00 – 12:00 met Elsje van Jaarsveld
09:00 Nuusopsomming
09:02 Kontreidagboek deurlopend tot 11:00
10:00 Oggendoordenking
10:15 Gelukwense
11:00 Volledige Bulletin
11:15 Boekvoorlesing
11:30 Sakeprofiel
12:00 Nuusopsomming
12:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
12:05 Musiek/Onderhoude
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Volledige Bulletin / Weer/ Verkeer
13:05 Nuusbydraes
13:40 Sakenuus saam met Efficient Group
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 16:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
14:05 Musiek
14:45 Musiek
15:00 Kort bulletin
15:15 Musiek
Klankkoerant – Laatuitgawe 16:00 – 18:45 met Sarina Frauenstein en Esmarie Yssel
16:00 Nuusopsomming
16:05 Klankkoerant – Laatuitgawe
17:00 Volledige Bulletin
17:15 Internasionale Nuus aangebied deur Heinrich Marnitz
17:40 Geldsake met Brenthurst Wealth
18:00 Nuusopsomming
18:45 Boekvoorlesing
18:55 Huisgodsdiens
19:00 – 22:00 met Jaco Versfeld
19:00 Kort Bulletin
19:05 Rugbyradio met Hennie Koortzen
20:00 Volledige Bulletin
20:15 Fokus op aangebied deur Anton Meijer
21:00 Musiek
22:00 – 24:00 met Martin Jansen
22:00 Omroeper groet en Nuus/Weer
22:05 Geveerde Vriende
22:20 Laataand Boekwurms
23:05 Mens Agter Die Mens
23:55 Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 05:30 met Karen Zeelie
00:00 Musiek
01:00 Nuuskommentaar (H)
01:15 Uit my platerak olv Heinrich Marnitz
02:00 Musiek
02:30 Boekvoorlesing (H)
02:45 Musiek
03:00 Hartland (H) aangebied deur Marianne Breytenbach
05:00 Voëlgeluide
05:02 Volksliedere
05:05 Vroegoggend uit die Woord
05:15 Landbou Radio aangebied deur Henk Joubert
Klankkoerant – Oggenduitgawe: 06:00 – 09:00 met Hennie Koortzen en Estelle Cronjé
06:00 Groet
06:01 Nuusopsomming
06:05 Weervoorspelling
06:07 Verkeersverslag
06:10 ‘n Dag In Die Verlede – saamgestel deur Theuns de Wet (Afr. Kultuurbond)
06:25 Verkeersverslag
06:30 Nuusopsomming
06:35 Finansiële Verslag aangebied deur Willem Smit (Dinamika Makelaars)
06:53 7 voor 7
07:00 Volledige Bulletin
07:10 Verkeersverslag
07:15 Aktualiteit
07:20 Koerantvoorblaaie
07:30 Nuushooftrekke/Sport/Verkeer
07:40 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
08:00 Volledige Bulletin/Nuuskommentaar
08:05 Reisigersweer
08:40 Verkeer
09:00 – 12:00 met Elsje van Jaarsveld
09:00 Nuusopsomming
09:05 Kuierkombuis met Alet Erasmus
09:55 Musiek
10:00 Oggendoordenking
10:15 Gelukwense
11:00 Volledige Bulletin
11:15 Boekvoorlesing
12:00 Nuusopsomming
12:00 – 13:00 met Elsje van Jaarsveld
12:05 Musiek/Onderhoude
Klankkoerant – Middaguitgawe 13:00 – 14:00 met Sarina Frauenstein
13:00 Groet / Volledige Bulletin / Weer/ Verkeer
13:05 Nuusbydraes
13:40 Sakenuus saam met Efficient Group
13:55 Verkeer en groet
14:00 – 16:00 met MD Greyling
14:00 Nuusopsomming
14:05 Musiek
14:45 Musiek
15:00 Kort bulletin
15:15 Musiek
15:40 Musiek
Klankkoerant – Laatuitgawe 16:00 – 18:45 met Sarina Frauenstein en Esmarie Yssel
16:00 Nuusopsomming
16:05 Klankkoerant – Laatuitgawe
17:00 Volledige Bulletin
17:15 Internasionale Nuus o.l.v Heinrich Marnitz
17:40 Geldsake met Brenthurst Wealth
17:50 Pitkos met Jannie Putter
18:00 Nuusopsomming
18:45 Boekvoorlesing
18:55 Huisgodsdiens
19:00 – 22:00 met Pienaar Lochner
19:00 Kort Bulletin
19:05 Musiek
19:15 Boeremusiek – Toeka Tot Nou deur Sam Keyter en Hugo Radley
20:00 Volledige Bulletin
20:10 Uit Die Hoed aangebied deur Marianne Breytenbach
21:00 Country Treffers – deur Pienaar Lochner
21:30 Musiek
22:00-24:00 Met Martin Jansen
22:00 Omroeper groet en Nuus/Weer
22:05

23:55

Nagskofgroete/Geveerde Vriende

Dagsluiting

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 05:30 met Karen Zeelie
00:00 Musiek
01:00 Nuuskommentaar (H)
01:10 Musiek
02:00 Musiek
03:00 Hengelparade (H) aangebied deur Kriek v.d. Merwe
03:30 Musiek
04:00 Uit die Hoed (H) aangebied deur Marianne Breytenbach
05:00 Boeremusiek – Toeka Tot Nou deur Sam Keyter en Hugo Radley
Oggend: 06:00 – 11:00 met Jacques Botes
05:57 Voëlgeluide
06:00 Dagopening – Vroegoggend uit die Woord
06:05 Musiek
06:45 Dr Machiel v/d Merwe – Positiewe Gedagte Vir Die Week
07:00 Musiek
07:25 John Greyvenstein: Hondesielkundige
07:40 David Sutherland (Natuurbewaring en omgewingsake)
08:00 Nuus en weervoorspelling
08:15 Dr Eugene Kemp: Sielkundige
08:45 Pragtuin met Protek aangebied deur Jacques Botes
09:15 Musiek
09:30 Crisis On Call
10:00 Oggendoordenking
10:15 Musiek
10:30 Willie Strauss – Koskenner
10:40 Martjie Roos: Afrikaanse Vermaaklikheidsbedryf
11:00 Nuus en Weervoorspelling
11:05 Musiek
Middag: 12:00 – 18:00 met Jaco Versfeld
12:00 Klankkoerant – Naweek
13:00 Nuus / Reënvalverslag
13:15 Bielies van die Boerejol met Theo Erasmus
14:00 Saterdagsport en Musiek
Aand: 18:00 – 24:00 met Heinrich Marnitz
18:00 Vrolik Afrikaans
18:55 Huisgodsdiens
19:00
Vrolik Afrikaans Vervolg
19:30 Solo 7 (H) aangebied deur Heinrich Marnitz
20:00 Nuus
20:05 Ligte Duitse Musiekprogram
20:30 Ligte Klassieke Musiek
21:00

21:30

Terugskou Oor Nuus Van Die Week

Kunstenaarsaktualiteit

22:00 Nuus / Weervoorspelling
22:05 Liefdesliedjies deur Heinrich Marnitz
23:05 Deurdruk Middernag Toe
23:50 Laataand uit die Woord
23:55 Volksliedere

Tyd Program
Deurnag: 00:00 – 05:00 met Karen Zeelie
00:00 Wat U Wil Hoor (H) aangebied deur Tienie Mans
01:10 Sabbatstonde (H)
01:30 Maak My U Weë Bekend (H) o.l.v. Prof Schalk Botha
02:00 Serenade (H) aangebied deur Tienie Mans
02:30 Goue Gunstelinge (H) Faan Rabie
03:30 Uit die Hart aangebied deur Jan Swanepoel
04:15 Tot Sy Eer (H) Faan Rabie
04:45 Tienie se Musiek (H) aangebied deur Tienie Mans
05:30 Rondom Die Orrel en Sy Meesters (H) aangebied deur Jan Zielman
Oggend: 06:00 – 12:00 met Faan Rabie
05:57 Voëlgeluide
06:00 Dagopening – Vroegoggend uit die Woord
06:05 Musiek deur MD Greyling
06:45 Sabbatstonde
07:15 Kerkaktueel aangebied deur Faan Rabie
08:00 Nuus
08:05 Musiek olv Faan Rabie
08:45 Musiek
09:00 Oggenderediens
09:45 Tot Sy Eer – Opgestel deur Faan Rabie
10:15 Uit die Hart aangebied deur Jan Swanepoel
11:00 Nuus
11:15 Andantino aangebied deur Faan Rabie
Middag: 12:00 – 17:00 met Faan Rabie
12:00 Sondagkeur opgestel deur Faan Rabie
13:00 Nuus
13:05 Mooi Bly Maar Mooi aangebied deur Jan Swanepoel
14:00 Goue Gunstelinge – Faan Rabie
15:00 Die Musiek Van… aangebied deur Karen Zeelie
15:15 Uit My Platerak aangebied deur Heinrich Marnitz
16:00 Aangename Kennis deur Christo Pretorius
Aand: 17:00 – 22:00 met Tienie Mans
17:00 Maak My U Weë Bekend aangebied deur Prof Schalk Botha
17:30 Wat U Wil Hoor aangebied deur Tienie Mans
18:30 Sing Tot Die Heer – Opgestel deur Neels Matthyser
19:00 Aanderediens
19:30 Rondom Die Orrel en Sy Meesters aangebied deur Jan Zielman
20:00 Nuus Om Agt
20:05 Verkorte Weervoorspelling
20:10 Serenade aangebied deur Tienie Mans
20:35 Omroeperskeuse / Tienie Se Musiek
21:15 Klassieke Program – Johan Botha
Laataand:
22:00 Wat Sê die Musiek  deur Bets Botha
23:15 Musiek
23:50 Laataand uit die Woord
23:55 Volksliedere